Firma Logosu

Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
KALİTE POLİTİKAMIZ VE BELGELERİMİZ

VENES Elektrik ve Kablo Sistemleri Kalite Belgelerimiz

  • Tüm hizmetlerimizde toplam kalite yönetimini uygulamak
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak
  • Tüm çalışanlarımızla birlikte ürünlerimizin kalitesini arttırmak için gerekli geliştirmeleri yapmak.
  • Çalışanlarımızın motivasyonlarını yüksek tutmak ve eğitimlerle kişisel gelişimlerini arttırmak
  • Hedefimize ulaşmak için iyi bir çalışma ekibi oluşturmak.
  • Tedarikçilerimiz ile güvenilir koşullarla çalışarak üretimimizi arttırmak
  • Çevreyi ve doğal kaynakları korumak

Kablo sistemlerindeki deneyim ve bilgi birikimimiz ile teknolojiyi geliştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve alt-otomotiv sektöründe en iyi kululuş olmak.

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....